Aktualności
"Żeby liczyć się w walce o mistrzostwo trzeba...
16. ligowych kolejek jest już za nami, jesteście zadowoleni z obecnego miejsca w tabeli (7 miejsce, 21...
Opublikowano dnia 08/05/2017
Wywiad z Kapitanami hitowego meczu !
W XIV kolejce ŁALP czeka nas hit, Ruda Zegar zagra z liderem tabeli – Starymi Bałutami! Co...
Opublikowano dnia 31/03/2017
Zapisy do Łódzkiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej...
Zapisy do Łódzkiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej na sezon 2017/2018 zostają OTWARTE...
Opublikowano dnia 17/01/2017
Na najwyższtym szczeblu, czyli od Sebastiana słów...
Witaj Sebastian, cieszę się, że w końcu znaleźliśmy czas, żeby porozmawiać. Muszę zacząć od...
Opublikowano dnia 13/03/2016
ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Najlepsi strzelcy
I liga
II liga
#
Zawodnik
Drużyna
B
1
Michał Kalinowski
Stare Bałuty
112
Michał Kalinowski
Stare Bałuty / -
112 0 0
2
Mateusz Spychalski
Ruda Zegar
108
Mateusz Spychalski
Ruda Zegar / -
108 0 0
3
Łukasz Mosieniak
Stare Bałuty
85
Łukasz Mosieniak
Stare Bałuty / -
85 0 0
4
Maciej Herczyński
Łódzkie Jedenastki
78
Maciej Herczyński
Łódzkie Jedenastki / -
78 0 0
5
Tomasz Urbanek
RDZ UNITED
64
Tomasz Urbanek
RDZ UNITED / -
64 0 0
Terminarz
I liga
II liga
1. kolejka sezonu 2016/17
FC Farselona 6:5 Koksy Łódź 10/11.09
RDZ UNITED 10:9 Ruda Zegar 10/11.09
Mecalit 6:14 Łódzkie Jedenastki 10/11.09
FC Lani 8:7 Somgorsi 10/11.09
DCM United 7:13 Olisadebe 10/11.09
Gryf Łódź 4:15 Stare Bałuty 10/11.09
2. kolejka sezonu 2016/17
FC Farselona 4:12 RDZ UNITED 17/18.09
Koksy Łódź 6:4 Mecalit 17/18.09
Ruda Zegar 10:9 FC Lani 17/18.09
Łódzkie Jedenastki 18:5 DCM United 17/18.09
Somgorsi 6:17 Stare Bałuty 17/18.09
Olisadebe 4:7 Gryf Łódź 17/18.09
3. kolejka sezonu 2016/17
RDZ UNITED 13:8 Mecalit 24/25.09
FC Lani 21:1 FC Farselona 24/25.09
DCM United 7:10 Koksy Łódź 24/25.09
Stare Bałuty 13:8 Ruda Zegar 24/25.09
Olisadebe 1:13 Łódzkie Jedenastki 24/25.09
Gryf Łódź 9:13 Somgorsi 24/25.09
4. kolejka sezonu 2016/17
Mecalit 6:12 FC Lani 01/02.10
RDZ UNITED 34:3 DCM United 01/02.10
FC Farselona 3:21 Stare Bałuty 01/02.10
Koksy Łódź 2:3 Olisadebe 01/02.10
Ruda Zegar 6:7 Somgorsi 01/02.10
Gryf Łódź 3:11 Łódzkie Jedenastki 01/02.10
5. kolejka sezonu 2016/17
DCM United 6:30 FC Lani 08/09.10
Stare Bałuty 25:1 Mecalit 08/09.10
Somgorsi 8:3 FC Farselona 08/09.10
Olisadebe 2:7 RDZ UNITED 08/09.10
Gryf Łódź 6:11 Ruda Zegar 08/09.10
Łódzkie Jedenastki 14:3 Koksy Łódź 08/09.10
6. kolejka sezonu 2016/17
DCM United 3:37 Stare Bałuty 15/16.10
FC Lani 2:9 Olisadebe 15/16.10
Mecalit 7:6 Somgorsi 15/16.10
RDZ UNITED 3:2 Łódzkie Jedenastki 15/16.10
FC Farselona 6:18 Ruda Zegar 15/16.10
Koksy Łódź 10:6 Gryf Łódź 15/16.10
7. kolejka sezonu 2016/17
Olisadebe 3:4 Stare Bałuty 22/23.10
Somgorsi 8:11 DCM United 22/23.10
Łódzkie Jedenastki 19:4 FC Lani 22/23.10
Ruda Zegar 13:3 Mecalit 22/23.10
Koksy Łódź 10:13 RDZ UNITED 22/23.10
Gryf Łódź 12:6 FC Farselona 22/23.10
8. kolejka sezonu 2016/17
Olisadebe 3:2 Somgorsi 29/30.10
Stare Bałuty 12:5 Łódzkie Jedenastki 29/30.10
DCM United 2:28 Ruda Zegar 29/30.10
FC Lani 10:9 Koksy Łódź 29/30.10
Mecalit 16:2 FC Farselona 29/30.10
RDZ UNITED 8:3 Gryf Łódź 29/30.10
9. kolejka sezonu 2016/17
Łódzkie Jedenastki 20:3 Somgorsi 05/06.11
Ruda Zegar 1:2 Olisadebe 05/06.11
Koksy Łódź 3:17 Stare Bałuty 05/06.11
FC Farselona 4:3 DCM United 05/06.11
FC Lani 2:13 RDZ UNITED 05/06.11
Gryf Łódź 11:9 Mecalit 05/06.11
10. kolejka sezonu 2015/16
Łódzkie Jedenastki 3:4 Ruda Zegar 12/13.11
Somgorsi 5:21 Koksy Łódź 12/13.11
Olisadebe 7:4 FC Farselona 12/13.11
Stare Bałuty 11:6 RDZ UNITED 12/13.11
DCM United 2:7 Mecalit 12/13.11
FC Lani 15:9 Gryf Łódź 12/13.11
11. kolejka sezonu 2016/17
Koksy Łódź 5:12 Ruda Zegar 19/20.11
FC Farselona 4:13 Łódzkie Jedenastki 19/20.11
RDZ UNITED 7:3 Somgorsi 19/20.11
Mecalit 4:12 Olisadebe 19/20.11
FC Lani 5:19 Stare Bałuty 19/20.11
Gryf Łódź 13:4 DCM United 19/20.11
12. kolejka sezonu 2016/17
Koksy Łódź 11:5 FC Farselona 26/27.11
Ruda Zegar 9:7 RDZ UNITED 26/27.11
Łódzkie Jedenastki 16:6 Mecalit 26/27.11
Somgorsi 3:6 FC Lani 26/27.11
Olisadebe 12:4 DCM United 26/27.11
Stare Bałuty 17:6 Gryf Łódź 26/27.11
13. kolejka sezonu 2016/17
Olisadebe 4:3 Chillout Team 25/26.03
Gryf Łódź 5:9 Wodnik Łódź 25/26.03
Stare Bałuty 12:1 Somgorsi 25/26.03
DCM United 6:22 Łódzkie Jedenastki 25/26.03
FC Lani 4:18 Ruda Zegar 25/26.03
Mecalit 5:1 Koksy Łódź 25/26.03
RDZ UNITED 15:4 FC Farselona 25/26.03
14. kolejka sezonu 2016/17
Chillout Team 0:17 RDZ UNITED 01/02.04
Wodnik Łódź 14:5 Mecalit 01/02.04
Łódzkie Jedenastki 4:3 Olisadebe 01/02.04
Ruda Zegar 4:21 Stare Bałuty 01/02.04
Koksy Łódź 11:9 DCM United 01/02.04
FC Farselona 10:6 FC Lani 01/02.04
Somgorsi 15:4 Gryf Łódź 01/02.04
15. kolejka sezonu 2016/17
Łódzkie Jedenastki 12:3 Gryf Łódź 08/09.04
Somgorsi 4:10 Ruda Zegar 08/09.04
Olisadebe 4:3 Koksy Łódź 08/09.04
DCM United 8:13 RDZ UNITED 08/09.04
FC Lani 20:3 Mecalit 08/09.04
FC Farselona 8:9 Chillout Team 08/09.04
Stare Bałuty 26:4 Wodnik Łódź 08/09.04
16. kolejka sezonu 2016/17
Ruda Zegar 25:14 Gryf Łódź 22/23.04
RDZ UNITED 13:1 Olisadebe 22/23.04
FC Farselona 5:9 Somgorsi 22/23.04
Mecalit 8:18 Stare Bałuty 22/23.04
Chillout Team 4:9 DCM United 22/23.04
Wodnik Łódź 19:5 FC Lani 22/23.04
Koksy Łódź 2:22 Łódzkie Jedenastki 22/23.04
17. kolejka sezonu 2016/17
Stare Bałuty 34:2 DCM United 06/07.05
Gryf Łódź 3:0w Koksy Łódź 06/07.05
Ruda Zegar 32:10 FC Farselona 06/07.05
Mecalit 10:7 Chillout Team 06/07.05
Somgorsi 4:13 Wodnik Łódź 06/07.05
Łódzkie Jedenastki 6:9 RDZ UNITED 06/07.05
Olisadebe 4:6 FC Lani 06/07.05
18. kolejka sezonu 2016/17
DCM United 8:13 Somgorsi 13/14.05
Wodnik Łódź 14:7 Łódzkie Jedenastki 13/14.05
Stare Bałuty 13:1 Olisadebe 13/14.05
FC Farselona 9:16 Gryf Łódź 13/14.05
RDZ UNITED 12:4 Koksy Łódź 13/14.05
Mecalit 4:23 Ruda Zegar 13/14.05
Chillout Team 14:7 FC Lani 13/14.05
19. kolejka sezonu 2016/17
Wodnik Łódź 13:9 RDZ UNITED 20/21.05
Łódzkie Jedenastki 5:10 Stare Bałuty 20/21.05
Somgorsi 0:8 Olisadebe 20/21.05
Ruda Zegar 0w:0w DCM United 20/21.05
Chillout Team 4:11 Gryf Łódź 20/21.05
FC Farselona 5:17 Mecalit 20/21.05
Koksy Łódź 7:15 FC Lani 20/21.05
20. kolejka sezonu 2016/17
Stare Bałuty 3:0w Chillout Team 27/28.05
RDZ UNITED 11:1 FC Lani 27/28.05
DCM United 6:7 FC Farselona 27/28.05
Olisadebe 8:5 Ruda Zegar 27/28.05
Somgorsi 1:3 Łódzkie Jedenastki 27/28.05
Koksy Łódź 8:17 Wodnik Łódź 27/28.05
Mecalit 6:6 Gryf Łódź 27/28.05
21. kolejka sezonu 2016/17
Koksy Łódź 8:7 Somgorsi 03/04.06
Ruda Zegar 4:11 Łódzkie Jedenastki 03/04.06
Wodnik Łódź 12:10 Olisadebe 03/04.06
Chillout Team -:- FC Farselona 03/04.06
Gryf Łódź 6:2 FC Lani 03/04.06
Mecalit 11:8 DCM United 03/04.06
RDZ UNITED 3:3 Stare Bałuty 03/04.06
22. kolejka sezonu 2016/17
Stare Bałuty 27:6 FC Lani 10/11.06
Olisadebe 6:7 Mecalit 10/11.06
Somgorsi 4:12 RDZ UNITED 10/11.06
Łódzkie Jedenastki 3:0w FC Farselona 10/11.06
Koksy Łódź 13:5 Chillout Team 10/11.06
Ruda Zegar 0:3w Wodnik Łódź 10/11.06
DCM United 6:16 Gryf Łódź 10/11.06
23. kolejka sezonu 2016/17
Ruda Zegar 8:7 Koksy Łódź 17/18.06
FC Lani 8:9 Łódzkie Jedenastki 17/18.06
Stare Bałuty 3:0w FC Farselona 17/18.06
Mecalit 8:15 RDZ UNITED 17/18.06
Gryf Łódź 3:0w Olisadebe 17/18.06
Wodnik Łódź 32:1 Chillout Team 17/18.06
24. kolejka sezonu 2016/17
Gryf Łódź 3:10 RDZ UNITED 24/25.06
FC Farselona 14:6 Olisadebe 24/25.06
Stare Bałuty 30:2 Koksy Łódź 24/25.06
Somgorsi 18:3 Mecalit 24/25.06
FC Lani 14:5 DCM United 24/25.06
Chillout Team 0:3w Wodnik Łódź 24/25.06
Tabela
I liga
II liga
#
Drużyna
M
PKT
Z
R
P
B
1 Stare Bałuty 22 65 22 0 0 379:82
2 RDZ UNITED 22 58 19 1 2 246:108
3 Łódzkie Jedenastki 22 51 17 0 5 245:100
4 Ruda Zegar 22 39 14 0 8 268:159
5 FC Lani 22 33 11 0 11 206:217
6 Olisadebe 22 32 11 0 11 112:125
7 Gryf Łódź 22 28 9 1 13 163:208
8 Koksy Łódź 22 24 8 0 14 142:212
9 Somgorsi 22 21 7 0 15 143:191
10 Mecalit 22 19 6 1 15 144:254
11 FC Farselona 22 12 5 0 17 111:260
12 DCM United 22 3 1 0 21 115:358
13 Wodnik Łódź 12 33 11 0 1 152:93
14 Chillout Team 11 6 2 0 9 47:117