Foto relacja z 1. kolejki

Na Naszym fanpagu ukazały się zdjęcia z meczy pierwszej kolejki. Poniżej bezpośrednie linki:

Linki do skopiowania w przeglądarke

https://www.facebook.com/liga.lodz/photos/ms.c.eJxNk0sSAyAIQ2~;UAeQj979YR1Jjt29IIKDqpZ7abr3ctT8KoJ6WtZf9gOQ~_FeHxwFTUpiTGowk6YVoEfSTlBLY6RTXyB0wGSCUrYrqYEiSAXLDg4c8DWeRmkS0jySSwybKuqZQg3KIp4qsRIEtxdF8Adw5B2nhp3WewxY11oYLhPFHBtoI5lCB0uuQ7g85gO17FeBi3HtiHMW010joXhEPJlZiii9gDc4bcr~_0Bpk8yaVczbTTa8i6C~_MVJ4aHPA9cXXl8TEqWksGQXSgSSfhUjEXpUzRtLViBtyF~_WAcG0NjstY9s9c0gTSOE30HTPKZ1L1vNATgUv1~;PoKvIL3eKukA~-~-.bps.a.1471460596267887.1073741839.131378436942783/1471461942934419/?type=3&theater

https://www.facebook.com/liga.lodz/photos/pcb.1470136799733600/1470135196400427/?type=3&theater

https://www.facebook.com/liga.lodz/photos/ms.c.eJxFkNkNAzAIQzeqMDHX~;otVhYb8PhkfgCGiYaggTfODP9AjEen4gxQ0gF5F6e~_EGRf4KEz3hA2kriKzgdpVoGPpGxvjwU0xcwIoPEWDWA~_pBmd7lDQwf8UapK3HnPie5MSejWVO7Cs2W85uieyPyRarMeX7h7UC3LWctfYFzXBLEA~-~-.bps.a.1470027356411211.1073741837.131378436942783/1470027519744528/?type=3&theater

Opublikowano dnia 12/09/2017
Najlepsi strzelcy
I liga
II liga
#
Zawodnik
Drużyna
B
1
Mateusz Spychalski
Ruda Zegar
32
Mateusz Spychalski
Ruda Zegar / -
32 0 0
2
Adam Chrzczanowicz
Somgorsi
13
Adam Chrzczanowicz
Somgorsi / -
13 0 0
3
Krzysztof Krysztofiak
Stare Bałuty II
12
Krzysztof Krysztofiak
Stare Bałuty II / -
12 0 0
4
Adrian Żelichowski
Gryf Łódź
12
Adrian Żelichowski
Gryf Łódź / -
12 0 0
5
Damian Golisz
Łódzkie Jedenastki
11
Damian Golisz
Łódzkie Jedenastki / -
11 0 0
Terminarz
I liga
II liga
7. kolejka sezonu 2017/18
Mecalit -:- FC Farselona 21/22.10.2017
Somgorsi -:- DCM United 21/22.10.2017
Gryf Łódź -:- Wodnik Łódź 22.10.2017 10:00
Italiani -:- Stare Bałuty II 21/22.10.2017
HIT
FC Lani -:- Łódzkie Jedenastki 21/22.10.2017
Chillout Team -:- Ruda Zegar 22.10.2017 14:10
Tabela
I liga
II liga
#
Drużyna
M
PKT
Z
R
P
B
1 RDZ UNITED 6 16 5 1 0 51:29
2 Italiani a Łódż 6 15 5 0 1 41:28
3 Łódzkie Jedenastki 5 12 4 0 1 84:22
4 FC Lani 6 12 4 0 2 52:30
5 Gryf Łódź 6 12 4 0 2 45:48
6 Ruda Zegar 5 9 3 0 2 59:29
7 Stare Bałuty II 5 7 2 1 2 44:44
8 Somgorsi 5 6 2 0 3 31:33
9 FC Farselona 5 4 2 0 3 23:44
10 Wodnik Łódź 4 3 1 0 3 27:43
11 Chillout Team 6 3 1 0 5 30:88
12 Mecalit 5 0 0 0 5 12:29
13 DCM United 4 0 0 0 4 28:59