Druzyny
I liga
II liga
Italiani a Łódż
Boisko: Ul. Jana Skrzetuskiego 5 - Orlik - sztuczna;  Katolickie Liceum Ogólnokształcące...
Chillout Team
   Łódź ul. Pankiewicza 15 niedziela godz 14;00
Wodnik Łódź
Szkoła Podstawowa Nr 109 ul. Pryncypalna 74
Mecalit
Drużyna ma rezerwację w następujące dni na następujących orlikach: Sobota, godz 16:00 - orlik...
FC Lani
Orlik przy szkole podstawowej nr 81 ul Emili Plater.  Rezerwacja orlika - sobota 16:30
Stare Bałuty II
Orlik: Marysińska 61/67, LO 24 Rezerwacja orlika - niedziela godz. 18:00
RDZ UNITED
Boisko: Łódź ul.Stawowa 28, ZSO nr 4 w Łodzi (orlik) Rezereacja - Niedziela, godz 17:30
Gryf Łódź
...
FC Farselona
Podhalańska 2a, niedziela 20:00-22:00
DCM United
Brak stałych godzin rezerwacji.
Somgorsi
Brak stałych godzin rezerwacji
Ruda Zegar
...
Łódzkie Jedenastki
Drużyna posiada możliwość rozgrywania meczów domowych w terminach: sobota 19;00 - 22;00 niedziela...
Najlepsi strzelcy
I liga
II liga
#
Zawodnik
Drużyna
B
1
Mateusz Spychalski
Ruda Zegar
148
Mateusz Spychalski
Ruda Zegar / -
148 0 0
2
Jakub Wędzik
Łódzkie Jedenastki
73
Jakub Wędzik
Łódzkie Jedenastki / -
73 0 0
3
Adam Chrzczanowicz
Somgorsi
71
Adam Chrzczanowicz
Somgorsi / -
71 0 0
4
Roman Galimurka
Wodnik Łódź
56
Roman Galimurka
Wodnik Łódź / -
56 0 0
5
Mateusz Węgrzyn
Ruda Zegar
48
Mateusz Węgrzyn
Ruda Zegar / -
48 0 0
Terminarz
I liga
II liga
24. kolejka sezonu 2017/18
Wodnik Łódź wo.:wo. RDZ UNITED 08/09.07.2018
Italiani a Łódż -:- Ruda Zegar 08/09.07.2018
Gryf Łódź 3:0 wo. Mecalit 08/09.07.2018
Chillout Team 0:3 wo. Somgorsi 08/09.07.2018
DCM United 6:27 Łódzkie Jedenastki 08/09.07.2018
Tabela
I liga
II liga
#
Drużyna
M
PKT
Z
R
P
B
1 Łódzkie Jedenastki 23 63 21 0 2 322:83
2 Ruda Zegar 22 50 17 0 5 311:152
3 FC Lani 23 46 15 1 7 177:141
4 Italiani a Łódż 22 42 14 1 7 166:106
5 Gryf Łódź 22 31 10 1 11 153:180
6 Somgorsi 22 30 9 0 12 201:177
7 FC Farselona 23 28 10 0 13 107:194
8 DCM United 23 18 6 0 17 141:308
9 RDZ UNITED 23 38 12 2 9 157:102
10 Wodnik Łódź 23 24 8 0 15 145:171
11 Chillout Team 23 9 3 0 20 67:250
12 Mecalit 23 6 3 0 20 53:141
13 Stare Bałuty II 12 13 4 1 7 67:67